Я начала проходить комплекс процедур по эффектифному омолаживанию, очищению и лечению кожи лица. Первый раз глубокое очищение проводилось с помощью Hydrafacial. Сразу после процедуры кожа стала гладкой. Макияж ложился прекрасно. Даже при близком рассматривании тональная основа смотрелась как натуральный цвет кожи. После этого чараз неделю должна была быть следующая процедура, но я заболела. Перерыв больше месяца. Недавна я опять выполнила глубокую чистку, и в связи со срочностью , чистку делала ультразвуком. Поры очищались в 2 этапа, а потом заполнялись концентратом из витаминов. Сейчас проявление результата в процессе. Но скажу вам с уверенностью Больше не хочу ультразвука. Хочу Hydrafacial!!! По сравнению с ультразвуком hydrafacial настолько безболезненный, неинвазивный. что просто можешь отдыхать во время процедуры. Спасибо Монике за приятную атмосферу и обслуживание и доктору Алексу. Ваша точность и уверенность в проведении процедур вселяла доверие и спокойствие.

Lolita 42m

 

Vaida
Tai pati geriausia procedūra veido odai, kurią man yra tekę išbandyti. Rezultatas puikus – lygesnė, labiau švytinti ir sveikesnė oda, nepatiriant jokių nemalonių pojūčių. Svarbiausia tai, kad rezultatas matosi iš karto, o veido oda nesudirginama ir netampa raudona. Esu dėkinga už patarimą išbandyti šią naujovę, taip pat už nepaprastai malonų bendravimą. Drąsiai rekomenduoju visiems save ir savo veido odą mylintiems, ja besirūpinantiems žmonėms.

Šis el. laiškas yra išsiųstas naudojantis idealioda.lt kontaktų forma

 

Procedūrą man padovanojo duktė. Turiu problemą – labai greitai įdega oda, atsiranda pigmentinės dėmės. Po procedūros pasijaučiau tarsi naujai atgimusi: oda paskaistėjo, tapo lygi ir švelni, sumažėjo pigmentinių dėmių. Ir pamažėjo patinimas apie akis. Draugės manęs klausia:“Kur atostogavai? Iš kokios kelionės tu grįžai?“ Iš daktaro A.Mickono kabineto, mano mielos! Jaučiuosi pagražėjusi, atjaunėjusi dešimčia metų. Ir dar labai patiko pati procedūra. Tokios malonios gydytojo rankos, taip kruopščiai, švelniai dirba. Tiesiog malonumas!

Laima, 65m.

Turiu labai jautrią, alergišką odą, todėl pas kosmetologes esu buvusi vos kelis kartus, ir tai tik pas aromoterapijos kosmetologę, kuri naudojo natūralią kosmetiką. Todėl į visokias kosmetologijos naujienas net nesidairau. Tačiau gydytojas man primygtinai siūlė išbandyti Hydrofacial, sakė nebijoti veido suerzinimo, nes jo esą nebus. Buvau skeptiška, bet išbandžiau. Ir labai nustebau. Akivaizdžiausiai pasimatė, kad veidas stipriai pašviesėjo – „nusivalė“ pigmentinės dėmelės. Anytą net nustebo pamačiusi ir labai nuoširdžiai sakė matanti, kad veido oda labai pagerėjo. O dar – oda tokia drėgna, blizganti, ir jausmas toks geras. Aš nustebinta tikrai, nesitikėjau.

Aušrinė, 40m.

Esu gydytojo pacientas. Pasiūlė pabandyti. Nors veido oda nesiskundžiu, bet rezultatas man patiko – po valymo procedūros veidas pastebimai pašviesėjo, neliko kelių raukšlių.

Paulius, 37m.

Parašykite atsiliepimą

Jūsų vardas

Jūsų el. paštas

Jūsų telefono numeris

Jūsų pranešimas